Кубок України серед аматорів. Бойова нічия в Соснівці, впевнена перемога "Демні"

1126
0

Відбулися перші матчі 1/8 фіналу Кубку України серед аматорів за участю 3-ох представників Львівщини.

"Рочин" (Соснівка) – "Юність" (Верхня Білка) 1:1

На правах господарів "рочинці" грали першим номером. Щоправда, перша половина зустрічі не була щедрою на гольові моменти. До свистка на перерву "білки" вийшли вперед – на 7-ій хвилині Богдан Адам заштовхав шкіряного в сітку воріт після кутового. У другій 45-хвилинці Омар Набізада випередив захисника і голкіпера суперника, перекинувши м'яч у порожні ворота – 1:1.

Незадовго до фінального свистка гості залишилися в меншості – арбітр показав пряму червону картку футболістові "Юності" Назару Карачевському за навмисний удар суперника в обличчя. У підсумку – бойова нічия. Все вирішиться в повторному поєдинку наступної середи, 24-го жовтня.

"Вотранс" (Луцьк) – СКК "Демня" 0:3

Футболісти спортивно-культурного клубу "Демня" розгромили на виїзді чинного лідера чемпіонату Волині "Вотранс" із Луцька. Головний тренер команди з Миколаївського району Львівщини Руслан Брунець виставив на звітний поєдинок другий склад, давши відпочити ряду виконавців. Зі стартових хвилин на футбольному полі була рівна гра, однак згодом гості всерйоз узялися за справу. Ще до перерви Руслан-Роман Майовецький, котрий замінив травмованого Олега Лашина, замкнув простріл Андрія Борика – 0:1.

У другому таймі гості продовжили побиття волинян, скориставшись хаосом у їхніх захисних редутах. Після передачі Тараса Демківа Борик розстріляв голкіпера "Вотранса" – 0:2. Невдовзі Демків і сам відзначився результативним ударом – 0:3. Таким чином СКК "Демня" забезпечила собі серйозну перевагу перед матчем-відповіддю, що відбудеться в середу, 24-го жовтня.