Чемпіонат України серед студентів. "Тернопіль-Педуніверситет" - "СумДУ" (Суми) 4:0

654
0

Перший матч раунду плей-офф у парі між третьою командою Конференції "Захід" та другою командою Конференції "Центр-Південь" відбувся у вівторок, 15 травня. На стадіоні Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка місцеві педагоги приймали збірну Сумського державного університету. За підсумком гри команда Василя Івегеша здобула впевнену перемогу та зробила вагому заявку на участь у фінальній частині. Але є ще гра-відповідь, у якій сумчани намагатимуться взяти реванш.

Перший тайм звітнього поєдинку пройшов з невеличкою перевагою тернополян, але попри достатньої кількості гольових моментів біля обох воріт, рахунок не був відкритим. Слід відзначити, що на гру у Тернопіль підопічні Сергія Пєсоцького прибули без трьох гравців основи, які складають атакувальну лінію команди "СумДУ" – Сергія Бабиніна, Дмитра Ігумнова та Максима Мисловського. Та й взагалі у гостей було лише три футболіста на заміні.

Втома від дальньої дороги далася взнаки на грі сумчан після перерви. До того ж вдало у гру команди господарів увійшов Дмитро Познанський. Нападник ФК "Тернопіль-Педуніверситет" двічі відзначився сам, та одного разу асистував партнерові. Окрім Дмитра голи на свій рахунок записали Микола Когут та Андрій Різник.

- Гра далася нам дуже важко, – коментує перебіг матчу головний тренер ФК "Тернопіль-Педуніверситет" Василь Івегеш. – Ми ніяк не могли забити у першому таймі, хоча моменти були відзначатися. Та й суперник міг відкривати рахунок. У перерві сказав хлопцям, що втрачати уже нічого. У гостях буде дуже скрутно, якщо не заб’ємо. На щастя, у другому таймі команда почала грати так, як ми і домовлялися. Перемогою задоволені, але ще нічого не вирішене. У сучасному футболі достатньо прикладів, коли відігравався рахунок 0:4. Готуватимося до важкого матчу у Сумах.

Тож, з рахунком 4:0 перемогли тернополяни, які за тиждень мають зіграти матч-відповідь на полі команди "СумДУ".

ФК "Тернопіль-Педуніверситет" – "СумДУ" (Суми) – 4:0 (0:0)

Голи: 1:0 М.Когут (53). 2:0 Познанський (59). 3:0 Різник (73). 4:0 Познанський (83).

ФК "Тернопіль-Педуніверситет" виступав у такому складі: Рогаль, Заставецький, Левіцький, А. Засєдко, Кривий (Познанський, 50), Стриєшин (Савка, 77), І. Когут (Скибіцький, 77), М. Когут, Волохатий, Гатала, Різник.

Матч-відповідь між цими командами відбудеться на наступному тижні.