Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

Источник фото:
Изменить размер a+ a-
922
0

У суботу зіграно чотири матчі другого туру чемпіонату області серед команд вищої ліги, в яких було забито всього вісім м’ячів. Після цього туру максимальну кількість очок (по 6) мають "Фламінго" з Комсомольська і решетилівське "Динамо".

У Градизьку місцевий "Темп" приймав СК "Полтава". Молоді полтавські виконавці чинили опір віце-чемпіону області-2012, але цього завзяття їм не вистачило проти індивідуальної майстерності господарів, які втілили її у два забиті м’ячі – 2:0. Переможними голами відзначилися досвідчений Олександр Миславський і юне гребінківське дарування Валентин Шевченко.

У Дмитрівці Кременчуцького району місцевий "Колос" приймав "Динамо" з Решетилівки. При перевазі господарів вони примудрилися несподівано пропустити два м’ячі за чотири хвилини. Ще у першому таймі відзначилися голами Сергій Жарий і Дмитро Касьян. Після перерви господарі майже весь час "сиділи" на воротах суперника, але їм не вдалося забити бодай одного м’яча. Отже, динамівці перемогли з рахунком 2:0. Юнаки: 2:3.

Гадяцький "Псел-Райз" приймав чинного чемпіона області "Нове Життя" з Андріївки Машівського району. Протягом всього поєдинку гра була рівною. Вирішальний гол на 57-й хвилині з одинадцятиметрової позначки провів Андрій Зіпунніков – 1:0 перемога гостей. За словами начальника гадяцької команди Анатолія Близнюка, вищезгаданий пенальті просто був вигаданий суддею...

Ще в одному поєдинку гості здобули перемогу. Комсомольський "Фламінго" переміг у Савинцях "Олімпію" – 2:1.

Поєдинок між командами "Кремінь-КМФФ" (Кременчук) – ФК "Глобине" перенесений на невизначений термін.

Отже, після двох турів вищолігових змагань визначилися явні лідери і аутсайдери. По 6 очок мають "Динамо" (Решетилівка) і комсомольський "Фламінго". Але вся боротьба у вищому ешелоні футбольної Полтавщини ще попереду.