Чемпіонат Львівської області. 1-й тур. Борщовичі стартували з перемоги

894
0

У дебютному матчі чемпіонату Прем’єр-ліги Львівської області борщовицький "Львів-Сокіл" мінімально здолав новояворівський "Гірник".

"Львів-Сокіл" (Борщовичі) – "Гірник" (Новояворівськ) 3:2

Голи: Нич Назарій (27; 64); Мельникович Андрій (85) – Стень Олег (32); Коцовський Олег (90)

"Львів-Сокіл": Жупанський Віталій, Трусь Ярослав, Білий Роман, Григоращук Степан, Храмов Віктор, Шпирка Роман, Дмуховський Андрій (Хімчак Максим, 62), Суслов Микола (Кіт Назарій, 46), Слобода Євген (Мельникович Андрій, 62), Вичижанін Андрій (Ліпіцький Роман, 84), Нич Назарій (Шута Артур, 87)

Головний тренер: Віталій Шумський

"Гірник": Михалевич Олександр, Мубінов Володимир, Горуна Андрій, Бішко Василь, Яната Артур, Карковський Богдан, Павлів Олег, Пульків Остап (Гридовий Володимир, 66), Фостаковський Богдан, Мацелюх Олег (Коцовський Олег, 66), Стень Олег (Вакула Володимир, 88)

Головний тренер: Дмитро Кондра

Попередження: Мельникович Андрій (90+3); Кіт Назарій (90+4)

Футбольний сезон 2019-го року в найсильнішій обласній лізі відкривало протистояння дебютанта з Борщовичів Пустомитівського району і "Гірника" з Новояворівська Яворівського району. Звітний поєдинок відбувся на штучному полі львівського "Сокола", оскільки борщовицький стадіон перебуває на реконструкції.

На 23-ій хвилині матчу Олег Стень небезпечно пробив головою – воротар із другої спроби накрив кулястого. У першому таймі гості більше володіли м’ячем, однак рахунок відкрили номінальні господарі. На 27-ій хвилині Назарій Нич головою замкнув передачу партнера з флангу – 1:0. Але невдовзі "гірники" відновили рівновагу – Стень, скориставшись неузгодженими діями суперників, добив шкіряного в незахищені ворота.

Другу половину зустрічі активніше розпочали хлопці з Новояворівська. М’яч пройшов у лічених сантиметрах від стійки після удару головою новачка "Гірника" Остапа Пульківа. Під час розіграшу кутового гравець ФК "Львів-Сокіл" вибив сферу з лінії воріт після удару Стеня.

Раптом досвідчений Богдан Карковський помилився в центрі поля, футболісти з Борщовичів провели флангову атаку і знову вийшли вперед. Олексій Михалевич відбив удар опонента, проте на добиванні першим опинився Нич, котрий оформив дубль – 2:1.

На 85-ій хвилині Андрій Мельникович потужним пострілом зі штрафного у ближній кут збільшив перевагу своєї команди – 3:1. Однак незадовго до фінального свистка підопічні Дмитра Кондри скоротили відставання до мінімуму. Олег Коцовський розрядив гармату з-за меж штрафної площі – 3:2.

Молода команда Віталія Шумського, в якій чимало вихованців футбольного клубу "Львів", розпочала свій шлях у Прем’єр-лізі Львівської області з перемоги. В наступному турі Борщовичі поїдуть у гості в Демню, а Новояворівськ на виїзді змагатиметься зі ще одним новачком "прем’єрки" – дрогобицькою "Галичиною".

До слова, перед цим юнаки ФК "Львів-Сокіл" у рамках першого туру Прем'єр-ліги Львівщини серед юнацьких команд перемогли новояворівський "Янтарний" із рахунком 2:0 (голи: Боберський Ростислав, 59, пен.; Матусевич Володимир, 70).