Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

Чемпіонат Київської області. 22-й тур. Шедевр од Ємельянова

Источник фото:
Изменить размер a+ a-
854
0

Вищоліговий тур у чемпіонаті Київщини розтягнувся на два дні. У суботу головні події відбулися в Лютежі. "Межигір’я" та "Десна" віртуозно розіграли дебют, обмінявшись голами ще в першій десятихвилинці і вичерпавши результативний запал до перерви. Першими домоглись успіху гості: Якимлюк-старший замкнув подачу кутового на дальній стійці. Однак буквально за кілька хвилин господарі відновили рівновагу. Постоловський прострілив з правого флангу, і Пахолюк (на знімку) ударом метрів з одинадцяти поцілив у нижній кут. А ближче до кінця тайму 39-річний Пахолюк знову випередив усіх молодих — і своїх, і чужих, відгукнувшись на простріл Гончарука з того ж таки правого флангу і переправивши шкіряного в сітку зблизька. По перерві гра більшою мірою нагадувала гойдалки, хоча "Десна" контролювала м’яча частіше, але команди обмежилися нереалізованими напівмоментами.

"Патріот" обіграв юнаків Ставища завдяки голу Килипенка. Купрій відібрав м’яча в опонента і передав його Гайовому, той навісив, але захисники відбилися. М’яч, однак, опинився в ногах Килипенка, який невимушено переграв оборонця і метрів з 15-ти завдав невідпорного удару. Той же Килипенко поцілив у поперечку і схибив ще в кількох моментах, не досягли бажаного й Купрій та Горстка. Яскраве враження справив новачок народної команди камерунець Майкл.

"Меліоратор" обіграв "Сокіл" без відсутнього в Києві Дубаса та травмованого Петрука. На жаль, уникнути травм не вдалося й учасникам сьогоднішнього матчу. Не дограли поєдинку, зазнавши серйозних ушкоджень, Басалкевич і Джикія. Останній, правда, устиг зробити свою бомбардирську справу справно. Спочатку він з другої спроби переграв Сабатюка, увінчавши голом зразково-показову комбінацію, започатковану Алієвим і Скуратівським. А потім подвоїв результат, вискочивши на побачення з досвідченим голкіпером "Сокола" з глибини поля. Однак найефективніший гол відбувся під завісу зустрічі. Ємельянов із "Сокола" поцілив у чужі ворота осмисленим ударом із своєї (!) половини поля — метрів з 60-ти! Воротар Яковчук у цей момент був на лінії штрафного майданчика…

А переможний гол для Денихівки забив ще до перерви Денис Ситник, замкнувши простріл партнера з флангу.

Лідер сезону впевнено переграв аматорів з Владиславки. Три перші голи було проведено після виходів сам на сам. А два останні — влучними ударами головою. Натомість хавбек "Зорі" Лідінфу, обікравши суперника, технічно реалізував індивідуальний прохід.

Результати 22-го туру

МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — ДЕСНА (Погреби) — 2:1 (Пахолюк, 8, 34 — А.Якимлюк, 3).

ПАТРІОТ (Баришівський район) — ЛЮБОМИР (Ставище) — 1:0 (Килипенко, 42).

МЕЛІОРАТОР (Буча) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 2:1 (Джикія, 16, 19 — Ємельянов, 85). Вилучення: Олексюк (Сокіл, 76).

ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка) — ФК БРОВАРИ — 1:0 (Д.Ситник, 40).