"Таврія": What is going on?

"Таврія": What is going on?

69
"Таврія": What is going on?
Фото - faeri.ru

«Український футбол» намагається осягнути, що ж переживає нині найперший чемпіон України

КРОК 1-й: огляд вістей із Криму

Монотонний плин загнивання сімферопольського клубу за останній тиждень прояснів двічі. Спочатку президент СК Сергій Куніцин запевнив, що найгірші часи таврійців уже позаду, а Дмитро Фірташ, якого вважали власником кримчан, є лише їхнім міноритарним акціонером. Відтак підопічний Куніцина — генеральний директор сімферопольців Юрій Васюков — в інтерв’ю місцевій газеті… наговорив такого, в чому вкрай складно розібратися. Отже: «/…/Гендиректор сімферопольської «Таврії» Ю. Васюков стверджує, що на порядку денному стоїть продаж кримського клубу. Питання вирішується, шукаємо найбільш перспективного інвестора, такий аукціон. Є пропозиції з Росії, дві людини з Європи цікавилися. У Росії інтерес проявляв бізнесмен Прохоров, від нього телефонували. З Європи, як телефонували, відразу знайшлася купа посередників, які просто хочуть заробити грошей. Однак загалом усі питання адресуйте Куніцину/…/».

КРОК 2-й: дзвінок Куніцину

Як і останні півтора місяця, телефон Сергія Володимировича вимкнено, а його прес-служба всі спроби зв’язатись із шефом ігнорує. Мабуть, то пан Куніцин кинув усі сили на порятунок футболу в Криму, відтак у нього немає часу на коментарі.

КРОК 3-й: розмова з місцевим експертом

Експерт, за традицією, забажав бути неназваним. Зазначив він таке: по-перше, Дмитро Фірташ був і залишається основним інвестором СК; по-друге, той недавно особисто пообіцяв наставнику команди та генеральному директору клубу виділення певної суми для покращення стану справ у «Таврії». Єдине тільки не уточнив — коли той «транш» дійде до адресата.

КРОК 4-й: огляд вістей із Криму-2

Прославлений кримський журналіст Гаррінальд Немировський у статті в газеті «Крымская правда» жорстко пройшовся по постаті чинного керманича СК «Таврія» (подаємо мовою оригіналу): «/…/наставник симферопольцев Олег Лужный взял ответственность на себя за судьбу команды: он прилетел в Киев для встречи со спонсором клуба. Спонсор пообещал выделить средства на проведение учебно-тренировочного сбора в Анталье, на котором симферопольцы собираются сыграть три контрольных поединка. Читатели понимают, что когда деньги поступят в клуб, команда улетит в Турцию, чтобы к концу месяца возвратиться в столицу Крыма и 3 марта в рамках чемпионата страны сразиться с львовскими «Карпатами».

Как только было принято решение помочь клубу подготовиться к продол­жению чемпионата, сразу же перед журналистами «нарисовался» хранивший молчание поч­ти два месяца президент «Таврии» Сергей Куницын и дал понять, что это — в основном его заслуга. Однако подчеркнём, что если бы не забота о судьбах коллектива Олега Лужного и почётного президента клуба Анатолия Могилёва, дело вряд ли сдвинулось бы с мёртвой точки.

Президент не забыл рассказать о том, что какие-то опытные юристы-международники постараются «обуздать» ребят из Лозанны и откроют трансферное окно перед «Таврией». Только когда? Но признаемся, что перестали верить господину Куницыну. Конечно, не отрицая и не забывая того, что он сделал для благополучия «Таврии». Сейчас, став народным депутатом Украины от партии «УДАР», он, естественно, обязан большую часть своего времени уделять работе в парламенте, и ему будет всё труднее и труднее руководить клубом премьер-лиги, который переживает ныне самые чёрные времена в своей более чем пятидесятилетней истории. Да и нелегко будет возглавлять Республиканскую федерацию футбола Крыма, которая за последние несколько лет растеряла многое из того полезного, чего добилась под руководством Сергея Владимировича в первые годы его президентства. Тем более что при нынешних суровых требованиях к народному депутату на нескольких креслах не усидишь. Надо выбирать, где больше пользы принесёшь людям, отдавшим за тебя голоса/…/».

КРОК 5-й: слова Могильова

У вівторок агентство «Інтерфакс-Україна» розповсюдило текст інтерв’ю з кримським прем’єром і почесним президентом СК «Таврія» Анатолієм Могильовим, яке ще більше заплутало ситуацію, водночас спростувавши недавні слова пана Куніцина: «/…/Минулого тижня я мав розмову з Дмитром Фірташем, і він з подивом дізнався про фінансові проблеми «Таврії». Після цього я розмовляв із головним тренером Олегом Лужним, і він говорить, що десь на ланцюжку від клубу до структур Фірташа фінансовий потік почав розчинятися. У ході розмови з Фірташем той запевнив, що всі фінанси точно пішли на забезпечення футбольного клубу. Тому я думаю, вони там проводитимуть внутрішнє розслідування, і я б не хотів доручати це ще й правоохоронним органам. Хоча, якщо ситуація так продовжуватиметься й далі, то, звичайно, під контролем ми її триматимемо, і коли будуть якісь збої, займатимемося ними. Дмитро Фірташ мене запевнив у тому, що фінансових проблем немає і він повністю забезпечить фінансування команди. Це — головне. А Олег Лужний готовий проводити підготовку футболістів у повному обсязі для досягнення поставлених цілей. І лише тепер моментально знайшлися всі інші розпорядники клубу, які тепер народні депутати (натяк на президента «Таврії» Сергія Куніцина. — В. Б.)/…/».

КРОК 6-й: очікування поїздки

Компетентні люди повідомили нам, що про розвиток ситуації у клубі найперше треба робити висновок із однієї події: полетить «Таврія» на турецький збір чи ні? Про те, що обстановка в Криму надскладна, свідчить бодай такий факт: на офіційному сайті сімферопольців щодо дат вильоту ще в середу не було й слова, а на неофіційній веб-сторінці значилося — або 13-го, або 14-го числа. Це при тому, що подібні речі плануються за кілька місяців наперед.

Відтак тепер ви самотужки можете зробити висновок, наскільки «пацієнт» мертвий…

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форумеОбновить