Президент РФС: "Мы будем неукоснительно следовать пожеланиям ФИФА"

Президент РФС: "Мы будем неукоснительно следовать пожеланиям ФИФА"

23
Автор:

Президент РФС Николай Толстых заявил, что руководимая им организация будет следовать указаниям ФИФА по поводу проведения объединенного чемпионата СНГ, сообщает Gazeta.ru.

«Благодарю Йозефа Блаттера за поддержку в мой адрес в вопросе с чемпионатом СНГ. РФС будет неукоснительно следовать пожеланиям ФИФА, — сказал Толстых. — Наша позиция по чемпионату СНГ такова: авторам идеи необходимо неукоснительно соблюдать требования уставов ассоциаций и руководствоваться интересами национального футбола. На исполкоме РФС мы предложили участникам оргкомитета предложить для обсуждения документы о планирующемся соревновании, но их до сих пор нет.

Решение по поводу работы пяти арбитров принято. Использование пяти арбитров будет апробировано на матчах Кубка России, это было предложено Роберто Розетти».

Оцените
Поделитесь
Читайте также
Оставили комментарии на форуме: 2
 • здулись? завчасно дарма попередили-- потрібно так було мовчати - щоб лобєшніки собі набили-- телепні...

  0+ 0- 0
  +-
  ДЗЕНЯ
 • Нарешті Головний футбольний орган планети в особі його президента звернув увагу на дуже потужну загрозу з боку головних українофобних сил! Тішить, що Блаттер виступив категорично та рішуче, тим самим відрізавши декілька маневрів осатанілої зграї українофобів від зазіхань на наш незалежний футбол! Відтак, Москва БУДЕ ЗМУШЕНА зірвати з себе брехливу маску псевдо-бізнесової складової вигаданої нею химери! І це призведе до наступного: По-перше, на наш футбол очікує плювання отрутою від Газаєва, манкурта Бишовця, Ахметова, Геллера, газети "Український футбол" та низки політиків Москви. Це буде відбуватись під гаслами, на кшталт: "подавітєсь сваєй нєзалєжностью", "незалежність нам не вигідна", "ми втратили свій шанс", "ФІФА нам нє указ", "ми не будемо коритися ФІФА, бо ми члени УЄФА", "па атдєльнасті нам нє вижіть в условіях міравога фінансавага крізіса". Такі фальшивки та істерики ми вже проходили неодноразово, тому будемо байдужими до цих плювань отрутою. Відтак, по-друге, у ворогів незалежного українського футболу виникне ще більш небезпечна для нашого футболу тактика. Постане загроза лобової атаки! Бо коли маска підступності зірвана будь який ворог вдається до відкритого наступу із долученням важкої зброї! Це може відбуватись приблизно таким чином: розлючена Москва та її вірні агенти в Україні почнуть шантажувати ФІФА. Газета "Український футбол" буде виходити з екстреними істеричними випусками. "Шахтар" та його союзники "Металіст", "Чорноморець", "Зоря", та інші виступлять єдиним фронтом із заявою приблизно такого змісту: "Далой діктат ФІФА! Ми самі хазяєва нашєй судьби, ми нє хатім чтоб нам діктавалі! Ми нє відім будущєва наших клубов в рамках нєрєнтабєльнава для нас, незавісімава, чемпіаната України! Нам надаєло вкладивать многомілліонниє срєдства, тєм самим іскуствєнна датіруя етат нєрєнтабельний чємпіанат!" і т.д. і в такому дусі. Водночас і в Росії із подібною заявою виступлять єдиним фронтом найбільш впливові клуби. До всього цього шабашу "із чувства глубокай салідарнасті" долучаться контрольовані Москвою та Ахметовим РФС та ФФУ. Підсумком, апогеєм всього цього лайна, буде черговий акт "з`єднання народів" у наддержавну федерацію футболу! Хоча Толстих щось каже про "неукоснительно следовать", але історичні уроки вимагають вірити лише самим собі, не покладаючись на улесливі слова з півночи.

  Звісно, цей сценарій лише моя тривога! Бо я ще ДУЖЕ хвилююся за долю нашого незалежного футболу! От чому зараз молю Бога, щоб не відбувся подібний Армагедон! От панове, від якого (на жаль, ймовірного сценарію) ми мусимо захистити наш незалежний футбол! Бо вороги нашого незалежного футболу будуть сатаніти кожного дня найбільше. Передбачаю вибух новин після заяви Блаттера! На часі вирішальний бій за нашу свободу, за наш незалежний футбол! Розслаблятися не можна! Борня триває!

  СЛАВА УКРАЇНІ!

  0+ 0- 0
  +-
 • Оставить комментарий на форумеОбновить