Мортен Ольсен: "Жозе Моуринью представляет опасность для футбола"

Мортен Ольсен: "Жозе Моуринью представляет опасность для футбола"

24

Главный тренер сборной Дании Мортен Ольсен критически отозвался о тактике наставника "Челси" Жозе Моуринью. По словам 64-летнего специалиста, работающего в национальной команде с 2000 года, стиль команд португальца убивает футбол.

– На мой взгляд, Жозе Моуринью представляет опасность для футбола, – цитирует Daily Mail Ольсена. – Если многие будут копировать его стиль, игра умрет. Представьте, если все будут играть в футбол, как команды Моуринью. Он станет скучным, и тогда я не буду смотреть матчи.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Читайте также
Оставили комментарии на форуме: 1
  • От же ж не заспокояться ніяк. Як всі будуть грати в моуріньєвський футбол, то гра помре, а як в ольсенівський - то розквітне і запахне. Наче ж і фахівці, а таку нісенітницю несуть, що мимоволі заздрість запідозриш. У самих лише Класіко Моур принаймні три тактики використовував, які разюче відрізнялись одна від одної в той час як Барса весь час грала однаково.

    З таким складом який Моуріньйо має в Челсі, то він оптимальну тактику вибрав. Там з креативних гравців тільки Азар і Віліан, всі інші - або посередньості або люди, котрі безнадійно втратили форму. І що, з такими гравцями - кавалерійським галопом на броню? Був би тоді і півфінал ЛЧ і боротьба за чемпіонство... Треба подивитись принаймні кого Моуріньйо візьме в літнє трансферне вікно, а тоді вже про смерть футболу розповідати.

    0+ 0- 0
    +-
    Марче
  • Оставить комментарий на форумеОбновить